Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip

Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip

Ishte krimi i përsosur derisa ata u larguan me të.Mar. 12, 2015USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë e rrëmbimit të Freddy Heineken, nipit të themeluesit të fabrikës së birrës Heineken, dhe shoferit të tij. Ata u liruan pasi u pagua një shpërblim prej 35 milionë guldena holandezë.

Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip
Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip
Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kidnapping Mr. Heineken
Vlerësimi IMDb 6.1 20,974 vota
Vlerësimi TMDb 6.01 552 vota

Regjizori

Aktorët

Anthony Hopkins isFreddy Heineken
Freddy Heineken
Jim Sturgess isCor Van Hout
Cor Van Hout
Sam Worthington isWillem Holleeder
Willem Holleeder
Ryan Kwanten isJan 'Cat' Boellard
Jan 'Cat' Boellard
Mark van Eeuwen isFrans 'Spikes' Meijer
Frans 'Spikes' Meijer
Thomas Cocquerel isMartin 'Brakes' Erkamps
Martin 'Brakes' Erkamps
Jemima West isSonja Holleeder
Sonja Holleeder
David Dencik isAb Doderer
Ab Doderer
Vera Van Dooren isMa Holleeder
Ma Holleeder
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Girl from the Song 2017
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Mainstream (2020)
Make It Happen 2008
The Marine 4: Moving Target (2015) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Joker (2019)
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Aloha (2015) me Titra Shqip
Train to Busan (2016) me Titra Shqip
Small World (2021) me Titra Shqip
Decadencia (2015) me Titra Shqip