Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 98 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com
Kidnapped (2010) me Titra Shqip

Kidnapped (2010) me Titra Shqip

Shtëpia nuk është gjithmonë aq e ëmbël.Jun. 17, 2010France85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre kriminelë të Evropës Lindore me kapuç hynë në një shtëpi në një komunitet të mbyllur në Madrid, duke mbajtur peng familjen në shtëpinë e saj dhe duke e detyruar babain të zbrazte kartat e tij të kreditit. Por familja kundërpërgjigjet – brutalisht.

Kidnapped (2010) me Titra Shqip
Kidnapped (2010) me Titra Shqip
Kidnapped (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Secuestrados
Vlerësimi IMDb 6.4 7,774 vota
Vlerësimi TMDb 6 164 vota

Regjizori

Aktorët

Dritan Biba isAsaltante jefe
Asaltante jefe
Martijn Kuiper isAsaltante fuerte
Asaltante fuerte
Guillermo Barrientos isAsaltante joven
Asaltante joven
César Capilla isJefe mudanza
Jefe mudanza
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Resident Evil: Apocalypse (2004) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
Now You See Me 2 (2016) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Superhost (2021) me Titra Shqip
World Ends at Camp Z (2021) me Titra Shqip
The Hollow (2022) me Titra Shqip
The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip
Erotic Nights of the Living Dead (1980) me Titra Shqip
Knocking (2021) me Titra Shqip
The Rite (2011) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit