Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 689 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip

K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip

Apr. 14, 2022India168 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Toka e lagur me gjak të Kolar Gold Fields (KGF) ka një zotërues të ri tani – Rocky, emri i të cilit ngjall frikë në zemrën e armiqve të tij. Aleatët e tij e shohin Rocky-n si Shpëtimtarin e tyre, qeveria e sheh atë si një kërcënim për ligjin dhe rendin; armiqtë kërkojnë hakmarrje dhe komplotojnë për rrëzimin e tij. Beteja më të përgjakshme dhe ditë më të errëta presin ndërsa Rocky vazhdon në kërkimin e tij për epërsi të pakundërshtueshme.

K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal ಕೆ.ಜಿ.ಎಫ್: Chapter 2
Vlerësimi IMDb 8.8 98,311 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 46 vota

Regjizori

Aktorët

Yash isRaja Krishnappa Bairya 'Rocky'
Raja Krishnappa Bairya 'Rocky'
Raveena Tandon isPM Ramika Sen
PM Ramika Sen
Prakash Raj isVijayendra Ingalgi
Vijayendra Ingalgi
Anant Nag isAnand Ingalagi
Anand Ingalagi
Achyuth Kumar isGuru Pandyan
Guru Pandyan
Malavika Avinash isDeepa Hegde
Deepa Hegde
Easwari Rao isFarmaan's mother
Farmaan's mother
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Flashdance (1983) me Titra Shqip
Last Seen Alive (2022) me Titra Shqip
Brick 2006
Labyrinth of Lies (2014) me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
A Taxi Driver (2017) me Titra Shqip
Maze Runner: The Death Cure (2018) me Titra Shqip
Miracle: Letters to the President (2021) me Titra Shqip
The Salvation (2014) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
Enola Holmes (2020) me Titra Shqip
Mommy (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit