Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
K-9 Adventures: Legend of the Lost Gold (2014) me Titra Shqip

K-9 Adventures: Legend of the Lost Gold (2014) me Titra Shqip

Jun. 04, 2014USA88 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Kassie dhe miqtë e saj ndeshen me një orë xhepi të vjetër, të thyer, ata fillojnë një udhëtim të papritur për të zhbllokuar sekretin e legjendar Garrison Gold. Ata do të duhet të zgjidhin gjëegjëza dhe të ndjekin të dhëna për të gjetur thesarin e humbur. Me ndihmën e qenit të saj besnik, Scoot dhe bandës së saj të miqve të papërshtatshëm, Kassie është gati të shkojë në aventurën e jetës!

K-9 Adventures: Legend of the Lost Gold (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal K-9 Adventures: Legend of the Lost Gold
Vlerësimi IMDb 5.4 189 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 9 vota

Regjizori

Aktorët

Luke Perry isPaul Stevenson
Paul Stevenson
Ariana Bagley isKassie Stevenson
Kassie Stevenson
Brooke Langton isCourtney Lewis
Courtney Lewis
Adam Johnson isPastor Bailey
Pastor Bailey
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Kung Food (2018) me Titra Shqip
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
The Attraction Test (2022) me Titra Shqip
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
8-Bit Christmas (2021) me Titra Shqip
Goodbye Christopher Robin (2017) me Titra Shqip
Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip
Toy Story 2 (1999) me Dublim Shqip
The Railway Children Return (2022) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip