Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 79 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip

Just Before I Go (2015) me Titra Shqip

Përfundimi i gjithçkaje ishte vetëm fillimi.Apr. 24, 2015USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ted Morgan ka shkelur ujë për pjesën më të madhe të jetës së tij. Pasi gruaja e tij e lë atë, Ted kupton se nuk ka asgjë për të jetuar. Duke mbledhur guximin për një akt të fundit, Ted vendos të shkojë në shtëpi dhe të përballet me njerëzit që ai mendon se janë përgjegjës për krijimin e guaskës së një personi që ai është bërë. Por jeta është e ndërlikuar. Sa më i vendosur të jetë Ted për të krahasuar demonët e tij, për t’u mbyllur dhe për t’u tërhequr nga familja e tij, aq më shumë Ted përfshihet në kaosin e jetës së tyre. Kështu, kur Ted Morgan vendos të vrasë veten, ai gjen një arsye për të jetuar.

Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Just Before I Go
Vlerësimi IMDb 6.3 18,883 vota
Vlerësimi TMDb 6.516 273 vota

Regjizori

Courteney Cox
Regjizori

Aktorët

Kate Walsh isKathleen Morgan
Kathleen Morgan
Garret Dillahunt isLucky Morgan
Lucky Morgan
Rob Riggle isRawly Stansfield
Rawly Stansfield
David Arquette isAlbert Danzig
Albert Danzig
Kyle Gallner isZeke Morgan
Zeke Morgan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Christmas Town (2019) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
Blind Dating 2006 me Titra Shqip
GoodFellas (1990) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Gabriel’s Rapture: Part II (2022) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip
Waar (2013)
Butter (2020) me Titra Shqip
Aladdin (2019) me Titra Shqip
Disenchanted (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit