Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2208 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip

Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip

Përfundimi epik i epokës Jurasike.Jun. 01, 2022USA146 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8.3 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Katër vjet pasi Isla Nublar u shkatërrua, dinosaurët tani jetojnë – dhe gjuajnë – së bashku me njerëzit në të gjithë botën. Ky ekuilibër i brishtë do të riformësojë të ardhmen dhe do të përcaktojë, njëherë e përgjithmonë, nëse qeniet njerëzore do të mbeten grabitqarët kulminantë në një planet që ata tani ndajnë me krijesat më të frikshme të historisë.

Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip
Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip
Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip
Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip
Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip
Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip
Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip
Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip
Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip
Jurassic World Dominion (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jurassic World Dominion
Vlerësimi IMDb 6 20,401 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 585 vota

Regjizori

Aktorët

Chris Pratt isOwen Grady
Owen Grady
Bryce Dallas Howard isClaire Dearing
Claire Dearing
Laura Dern isDr. Ellie Sattler
Dr. Ellie Sattler
Jeff Goldblum isDr. Ian Malcolm
Dr. Ian Malcolm
Sam Neill isDr. Alan Grant
Dr. Alan Grant
DeWanda Wise isKayla Watts
Kayla Watts
Mamoudou Athie isRamsay Cole
Ramsay Cole
Isabella Sermon isMaisie Lockwood
Maisie Lockwood
Campbell Scott isLewis Dodgson
Lewis Dodgson
BD Wong isDr. Henry Wu
Dr. Henry Wu
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
The Great Wall (2016) me Titra Shqip
Get the Goat 2021
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Ready to Rumble (2000) me Titra Shqip
Deep Blue Sea 1999
Alien (1979) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
Lightyear (2022) me Titra Shqip
The Patriot 2000