Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 260 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Jurassic Island (2022) me Titra Shqip

Jurassic Island (2022) me Titra Shqip

Misioni i tyre... përmbajtjë dhe shkatërrim.Apr. 05, 2022United Kingdom77 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ava zbulon vendndodhjen e babait të saj të zhdukur në një ishull të paeksploruar; një botë mitike e humbur e zbuluar para tyre nga gjyshi i saj. Të bashkuar nga një grup aventurierësh dhe shkencëtarësh, ata mbërrijnë në ishullin Jurassic ku bëhet e qartë se ekipi i mëparshëm kishte ndodhur në katastrofë. Dinozaurët dhe shushunjat toksike do të thotë se nuk është më një kërkim për të atin, por një betejë për mbijetesë.

Jurassic Island (2022) me Titra Shqip
Jurassic Island (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jurassic Island
Vlerësimi IMDb 4.4 876 vota
Vlerësimi TMDb 3.5 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Spy Kids 3-D: Game Over (2003) me Dublim Shqip
Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
A Hard Day (2014) me Titra Shqip
Slate (2020) me Titra Shqip
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002 me Titra Shqip
Lightyear (2022) me Titra Shqip
Lucy 2014 me Titra Shqip
Taken (2008) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit