Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Juniper (2021) me Titra Shqip

Juniper (2021) me Titra Shqip

Jeta. Mos e ujisni kurrë.Aug. 26, 2021New Zealand94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një adoleshent vetëshkatërrues pezullohet nga shkolla dhe i kërkohet të kujdeset për gjyshen e tij alkoolike si një ndëshkim, koha e çmendur që kalojnë së bashku ia kthen jetën.

Juniper (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Juniper
Vlerësimi IMDb 6.3 497 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 5 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Life As We Know It (2010) me Titra Shqip
Vicky and Her Mystery (2021) me Titra Shqip
Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Madame Claude 2021 me Titra Shqip
The Ties (2020) me Titra Shqip
Hustle (2022) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
A Complicated Story (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit