Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1780 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) me Titra Shqip

Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) me Titra Shqip

Origjina e "Jujutsu Kaisen" - Një histori dashurie dhe mallkimiDec. 24, 2021JapanN/A
Vlerësimi juaj: 0
5.1 8 vota

Përshkrimi i Filmit

Yuta Okkotsu është një gjimnazist nervoz, i cili vuan nga një problem serioz – shoqja e tij e fëmijërisë Rika është kthyer në një mallkim dhe nuk do ta lërë të qetë. Meqenëse Rika nuk është një mallkim i zakonshëm, gjendja e tij e vështirë vihet re nga Satoru Gojo, një mësues në Jujutsu High, një shkollë ku ekzorcistët e rinj mësojnë se si të luftojnë mallkimet. Gojo e bind Yutën të regjistrohet, por a mund të mësojë mjaftueshëm në kohë për t’u përballur me mallkimin që e ndjek?

Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) me Titra Shqip
Jujutsu Kaisen 0: The Movie (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 劇場版 呪術廻戦 0
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota

Regjizori

Sunghoo Park
Regjizori

Aktorët

Mikako Komatsu isMaki Zen'in (voice)
Maki Zen'in (voice)
Koki Uchiyama isToge Inumaki (voice)
Toge Inumaki (voice)
Tomokazu Seki isPanda (voice)
Panda (voice)
Takahiro Sakurai isSuguru Geto (voice)
Suguru Geto (voice)
Yuichi Nakamura isSatoru Gojo (voice)
Satoru Gojo (voice)
Mitsuo Iwata isKiyotaka Ijichi (voice)
Kiyotaka Ijichi (voice)
Takaya Kuroda isMasamichi Yaga (voice)
Masamichi Yaga (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Beast 2020
Kundo: Age of the Rampant (2014) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Fullmetal Alchemist (2017) me Titra Shqip
Muddy (2021) me Titra Shqip
The Eagle (2011) me Titra Shqip
Survivor (2015) me Titra Shqip
Pixels (2015) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Sparks (2013) me Titra Shqip
Vendetta (2015) me Titra Shqip
Mia and Me: The Hero of Centopia (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit