Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 117 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip

Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip

Jun. 27, 2009Japan61 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Fantazmat mizore të një vajze të abuzuar dhe gjyshes së saj, të dyja të vrara pa mëshirë, kthehen për të ndjekur dhe marrin viktimat nën inatin e tyre.

Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip
Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal 呪怨 白い老女
Vlerësimi IMDb 5.9 2,127 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 58 vota

Regjizori

Ryūta Miyake
Regjizori

Aktorët

Akina Minami isAkane Kashiwagi
Akane Kashiwagi
Tsuyoshi Muro isAtsushi Isobe
Atsushi Isobe
Chinami Iwamoto isMirai Isobe
Mirai Isobe
Chikako Isomura isOld Lady in White
Old Lady in White
Natsuki Kasa isYoung Akane
Young Akane
Hiroki Suzuki isFumiya Hagimoto
Fumiya Hagimoto
Ichirôta Miyakawa isHajime Kashiwagi
Hajime Kashiwagi
Marika Fukunaga isYuka Kanehara
Yuka Kanehara
Chie Amemiya isMayumi Yoshikawa
Mayumi Yoshikawa
Aimi Nakamura isJunko Isobe
Junko Isobe
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Bunker Game (2022) me Titra Shqip
Infection (2019) me Titra Shqip
When I Consume You (2021) me Titra Shqip
Phobias 2021
Bloodsucking Bastards (2015) me Titra Shqip
Erotic Ghost Story III (1992) me Titra Shqip
Death of Me (2020) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip
Hellbender (2022) me Titra Shqip
The Omen (2006) me Titra Shqip
Project Wolf Hunting (2022) me Titra Shqip