Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 242 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
John Carter (2012) me Titra Shqip

John Carter (2012) me Titra Shqip

I humbur në botën tonë, gjetur në një tjetër.Mar. 07, 2012USA132 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ushtari konfederativ John Carter (Taylor Kitsch) zgjohet pa asnjë shpjegim të dukshëm në planetin Mars. Ndodhet në një tokë të shkretë dhe e populluar nga dy raca të ndryshme krijesash: marsianët gjigantë të gjelbër luftarakë dhe marsianët paqësorë të kuq, të cilët gjithmonë kanë luftuar për pushtet. I shpëtuar nga kthetrat e të parëve, që e kishin kapur, xhoni takon Princeshën Dejah (Lynn Collins), e cila dëshpërimisht ka nevojë të gjejë një shpëtimtar për mbretërinë e saj të Marsianëve të Kuq dhe ka rënë dakord të vërë forcat e saj në shërbim të një konflikti të ri epik.

John Carter (2012) me Titra Shqip
John Carter (2012) me Titra Shqip
John Carter (2012) me Titra Shqip
John Carter (2012) me Titra Shqip
John Carter (2012) me Titra Shqip
John Carter (2012) me Titra Shqip
John Carter (2012) me Titra Shqip
John Carter (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal John Carter
Vlerësimi IMDb 6.6 264,601 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 4,506 vota

Regjizori

Aktorët

Taylor Kitsch isJohn Carter
John Carter
Lynn Collins isDejah Thoris
Dejah Thoris
Willem Dafoe isTars Tarkas
Tars Tarkas
Mark Strong isMatai Shang
Matai Shang
Ciarán Hinds isTardos Mors
Tardos Mors
Dominic West isSab Than
Sab Than
James Purefoy isKantos Kan
Kantos Kan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Once Fallen (2010) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
Now You See Me 2 (2016) me Titra Shqip
Skin Trade (2014) me Titra Shqip
Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip
Gringo (2018) me Titra Shqip
San Andreas (2015) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) me Titra Shqip
Resident Evil: Apocalypse (2004) me Titra Shqip
Corrective Measures (2022) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt 1989

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit