Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Jesus of Montreal (1989) me Titra Shqip

Jesus of Montreal (1989) me Titra Shqip

May. 17, 1989Canada119 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një aktor, regjisor dhe përkthyes i ri i një paraqitjeje të Pasionit përfundon duke e identifikuar veten me Jezusin.

Jesus of Montreal (1989) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jésus de Montréal
Vlerësimi IMDb 7.5 7,052 vota
Vlerësimi TMDb 7 63 vota

Regjizori

Denys Arcand
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Supremacy (2014) me Titra Shqip
Amadeus (1984) me Titra Shqip
The Physician (2013) me Titra Shqip
Loaded (2008) me Titra Shqip
Together (2021) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
All the Money in the World (2017) me Titra Shqip
Once Fallen (2010) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
She’s the Man (2006) me Titra Shqip
Love Gets a Room (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit