Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 330 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Jennifer Lopez: Halftime (2022) me Titra Shqip

Jennifer Lopez: Halftime (2022) me Titra Shqip

Është vetëm fillimi.Jun. 08, 2022USA95 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Superylli botëror Jennifer Lopez reflekton mbi karrierën e saj të shumëanshme dhe presionin e jetës në qendër të vëmendjes në këtë dokumentar intim.

Jennifer Lopez: Halftime (2022) me Titra Shqip
Jennifer Lopez: Halftime (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jennifer Lopez: Halftime
Vlerësimi IMDb 6.5 2,167 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 47 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Trader (2018) me Titra Shqip
Ladybug & Cat Noir Awakening (2021) me Titra Shqip
Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Becoming Warren Buffett (2017) me Titra Shqip
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015) me Titra Shqip
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
Puff: Wonders of the Reef (2021) me Titra Shqip
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Tick, Tick… Boom! (2021) me Titra Shqip