Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 352 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblanh.com
  • Server 2itofferte.xyz
Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip

Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip

E keqja Kaleron PërsëriSep. 15, 2022Finland88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Festivali Horror Hound mban ngjarjen e tij të parë ndonjëherë në Luiziana, ku tërheq qindra fantazma, fantazma dhe adhurues të guximshëm horror nga larg e gjerë. Midis tyre është fanboy Chase dhe e dashura e tij Laine, e cila është e detyruar të vijë së bashku për udhëtim. Por ndërsa ngjarja afrohet, Laine fillon të përjetojë parandjenja të pashpjegueshme dhe vizione shqetësuese të lidhura me të kaluarën e qytetit, dhe në veçanti, legjendën lokale/mitin urban The Creeper. Ndërsa festivali mbërrin dhe argëtimi i ngopur me gjak bëhet furi, Laine beson se diçka e çuditshme është thirrur…dhe se ajo është në qendër të saj.

Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip
Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip
Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip
Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip
Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip
Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip
Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip
Jeepers Creepers: Reborn (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jeepers Creepers: Reborn
Vlerësimi IMDb 2.5 2,416 vota
Vlerësimi TMDb 5.728 114 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tamami: The Baby’s Curse (2008) me Titra Shqip
Shark in Venice 2008 me Titra Shqip
Burial Ground Massacre (2021) me Titra Shqip
The Exorcism of God (2022) me Titra Shqip
Watcher (2022) me Titra Shqip
Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip
Motherly (2021) me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Held (2021) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Sacrifice (2021) me Titra Shqip
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit