Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip

Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip

Aug. 22, 2001United States104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Banky Edwards, miku prej shumë kohësh i Jay dhe Silent Bob, është zhvendosur në Hollywood për të prodhuar një film të bazuar në një libër komik të frymëzuar nga dy ndryshimet vetjake të çiftit, Bluntman & Chronic (një lloj Batman dhe Robin për të qeshur). Për ta vënë në dukje këtë mashtrim, Banky thirri dy aktorë të Hollivudit. Jay dhe Silent Bob i vërtetë, të mërzitur, vendosin të shkojnë në Hollywood për të vendosur një pengesë për ekuipazhin …

Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jay and Silent Bob Strike Back
Vlerësimi IMDb 6.8 150,019 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1,105 vota

Regjizori

Kevin Smith
Regjizori

Aktorët

Kevin Smith isSilent Bob
Silent Bob
Ali Larter isChrissy
Chrissy
Will Ferrell isFederal Wildlife Marshal Willenholly
Federal Wildlife Marshal Willenholly
Jason Lee isBrodie Bruce / Banky Edwards
Brodie Bruce / Banky Edwards
Ben Affleck isHolden McNeil / Ben Affleck
Holden McNeil / Ben Affleck
Chris Rock isChaka Luther King
Chaka Luther King
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Thor: Love and Thunder (2022) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Queenpins (2021) me Titra Shqip
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) me Dublim Shqip
Rush Hour 2 2001
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
Bridget Jones’s Diary (2001) me Titra Shqip
Sweetie, You Won’t Believe It (2020) me Titra Shqip
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Rumble (2022) me Titra Shqip