Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 176 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 3fcom
Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip

Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip

Mar. 11, 2021India123 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Komploti rrotullohet rreth tre të burgosurve. Ata, lirohen dhe mendojnë një jetë të lumtur jashtë.

Por, gjërat marrin tjetër drejtim dhe sjellin telashe.

A mundet të gjejnë lumturi dhe dashuri tani?

Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip
Jathi Ratnalu 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal జాతిరత్నాలు
Vlerësimi IMDb 7.6 5,673 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sister Act 2: Back in the Habit (1993) me Titra Shqip
The Longest Yard (2005) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
A Good Doctor (2019) me Titra Shqip
Sisters Apart (2020) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
24 (2016) me Titra Shqip
The Dig (2021)
Thunder Force 2021
Sweetheart (2021) me Titra Shqip
A Perfect Man (2015) me Titra Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip