Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1199 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip

Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip

Feb. 07, 2013Thailand138 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bazuar në një roman të famshëm erotik Thai, filmi tregon historinë e Janit, një djali që rritet në një shtëpi të zotëruar nga babai i tij sadist dhe i shthurur, Luang Wisnan. E vendosur në vitet 1930, historia rrëfen dhimbjet në rritje të Janit, nëna e të cilit vdes gjatë lindjes së tij dhe i cili urrehet fort nga babai i tij. Jan rritet me hallën Wad, njerkën e tij, dhe ai përpiqet të pajtojë fajin dhe dëshirën e tij me gra të ndryshme në jetën e tij, duke përfshirë një vajzë të quajtur Hyacinth, të cilën ai e adhuron, dhe më vonë Madame Boonleung, e dashura e babait të tij që bëhet çelësi i  zgjimit seksual të Janit.

Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal จันดารา ปัจฉิมบท
Vlerësimi IMDb 5.5 527 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 10 vota

Regjizori

Aktorët

Mario Maurer isJan Dara
Jan Dara
Chaiyapol Jullian Poupart isKen Krathingthong / Jan Dara's friend
Ken Krathingthong / Jan Dara's friend
Sakrat Ruekthamrong isLuang Wissanandacha / Jan Dara's stepfather
Luang Wissanandacha / Jan Dara's stepfather
Bongkoj Khongmalai isAunt Waad / Miss Waad / Jan Dara's aunt / Luang's wife
Aunt Waad / Miss Waad / Jan Dara's aunt / Luang's wife
Rhatha Phongam isMrs. Boonlueang / Luang's mistress
Mrs. Boonlueang / Luang's mistress
Shou Nishino isMiss Kaew / Jan Dara's wife / Luang's and Waad' daughter
Miss Kaew / Jan Dara's wife / Luang's and Waad' daughter
Sawika Chaiyadech isDara / Hyacinth / Jan Dara's Girlfriend
Dara / Hyacinth / Jan Dara's Girlfriend
Rudklao Amratisha isTao Pijitruksa / Jan Dara's grandmother
Tao Pijitruksa / Jan Dara's grandmother
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Mank (2020) me Titra Shqip
The Load (2019) me Titra Shqip
Lust Stories (2018) me Titra Shqip
My Father’s Violin (2022) me Titra Shqip
Black Box (2021) me Titra Shqip
Groundswell (2022) me Titra Shqip
Pressure (2015) me Titra Shqip
Death on the Nile (2022) me Titra Shqip
Once Fallen (2010) me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Chi-Raq (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit