Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 298 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip

Jackass Forever (2022) me Titra Shqip

Disa njerëz nuk mësojnë kurrë.Feb. 01, 2022USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Festoni gëzimin e një goditjeje të ekzekutuar në mënyrë të përsosur në ijë, ndërsa Johnny Knoxville, Steve-O dhe pjesa tjetër e bandës kthehen së bashku me disa të ardhur për një raund të fundit të shfaqjeve gazmore, absurde dhe shpesh të rrezikshme të marifeteve dhe komedisë.

Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jackass Forever
Vlerësimi IMDb 7.5 13,501 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 79 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

K-9: P.I. (2002)
Distorted (2018) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Blade II (2002) me Titra Shqip
Rise of the Footsoldier: Origins (2021) me Titra Shqip
Showtime (2002) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
The Marksman 2021 me Titra Shqip
The Back-Up Plan (2010) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Love Tactics (2022) me Titra Shqip