Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Jack Be Nimble (1993) me Titra Shqip

Jack Be Nimble (1993) me Titra Shqip

Sep. 15, 1993New Zealand95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jack dhe Dora, të braktisur nga prindërit e tyre si foshnje, janë të dëshpëruar për të gjetur njëri-tjetrin pas vitesh birësimi. Jeta e re e Jack ka kaluar me një familje sadiste. Dora, jeta e së cilës ka qenë disi më e mirë, ka zhvilluar fuqi ekstra-shqisore që i tregojnë asaj se Jack është në rrezik dhe e shtyn atë të kërkojë për të.

Jack Be Nimble (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jack Be Nimble
Vlerësimi IMDb 6.1 499 vota
Vlerësimi TMDb 5.467 15 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Power 2021
You Are Not My Mother (2022) me Titra Shqip
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
X-Men: The Last Stand 2006
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
Gone in the Night (2022) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
The Purge (2013) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
Operation Hyacinth (2021) me Titra Shqip
No Escape (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit