Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 92 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip

Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip

Sep. 02, 2022USA58 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ivy dhe Bean nuk prisnin kurrë të ishin miq. Ivy është i qetë, i zhytur në mendime dhe vëzhgues. Bean është lozonjare, e tepruar dhe e patrembur. Megjithatë, ndonjëherë një aventurë zbulon se të kundërtat mund të bëhen miqtë më të mirë.

Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ivy + Bean
Vlerësimi IMDb 6.2 211 vota
Vlerësimi TMDb 6 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Monster (1994) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip
Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) me Titra Shqip
Yes Day 2021
Click (2006) me Titra Shqip
Hustle Down (2021) me Titra Shqip
The Last Shift 2020
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
Heneral Luna (2015) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
Boyfriends of Christmas Past (2021) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit