Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 924 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
It Feels So Good (2019) me Titra Shqip

It Feels So Good (2019) me Titra Shqip

Aug. 23, 2019Japan115 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur bie shi derdhet. Kenji u divorcua nga gruaja e tij, humbi punën dhe e shtrydhura e tij e vjetër Naoko po martohet në shtëpi në veri të Japonisë, veçanërisht në Akita. Ai kthehet atje për të marrë pjesë në dasmën e saj. Naoko e befason duke i propozuar që të bëjnë sërish seks. Stand një nate është fillimi i ri.

It Feels So Good (2019) me Titra Shqip
It Feels So Good (2019) me Titra Shqip
It Feels So Good (2019) me Titra Shqip
It Feels So Good (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal 火口のふたり
Vlerësimi IMDb 6.5 754 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 15 vota

Regjizori

Haruhiko Arai
Regjizori

Aktorët

Tasuku Emoto isKenji Nagahara
Kenji Nagahara
Kumi Takiuchi isNaoko Sato
Naoko Sato
Akira Emoto isKenji's father (voice)
Kenji's father (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Amadeus (1984) me Titra Shqip
Persuasion (2022) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
Major (2022) me Titra Shqip
Godzilla 2014
Yakuza and The Family (2021)
Immortals 2011 me Titra Shqip
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip
Metal Lords (2022) me Titra Shqip
Love’s Enduring Promise (2004) me Titra Shqip
Borgman (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit