Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 108 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Isolation (2005) me Titra Shqip

Isolation (2005) me Titra Shqip

Nuk donte të lindte. Tani nuk dëshiron të vdesë.Sep. 10, 2005Ireland95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dan (John Lynch), është një mbarështues që lejon një studiues, John (Marcel Iures), të kryejë eksperimente gjenetike në lopët në fermën e tij, të cilat në këtë mënyrë duhet të prodhojnë kafshë më pjellore dhe me rritje të përshpejtuar. Por diçka nuk shkon dhe rezultati përfundimtar i eksperimentit është një lloj fetusi viçi, me madhësinë e një miu dhe shumë agresiv.

Isolation (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Isolation
Vlerësimi IMDb 5.6 7,158 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 133 vota

Regjizori

Billy O'Brien
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
Dragon Fury (2021) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip
Dragon Ball Super: Super Hero (2022) me Titra Shqip
Let Us Prey (2014) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
Resident Evil: Vendetta (2017) me Titra Shqip
Vicious Fun (2021) me Titra Shqip
Mondocane (2021) me Titra Shqip
Initiation (2021)
Children of Men (2006)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit