Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Is Anybody There? (2009) me Titra Shqip

Is Anybody There? (2009) me Titra Shqip

Apr. 17, 2009United Kingdom95 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Angli, vitet 1980. Eduardi (Bill Milner) është një djalë unik dhjetëvjeçar, i cili u rrit në një shtëpi të moshuarish të drejtuar nga prindërit e tij. Këto kalojnë në krizë dhe fëmija fillon të regjistrojë dëshmitë e banorëve të moshuar, për të kuptuar se si ndihet në momentin e ndarjes nga jeta. Një dite mbërrin Clarence (Michael Caine), një ish-magjistar që sjell një erë anarkie dhe lirie në jetën e Eduardit, duke e ndihmuar atë të dalë nga izolimi i tij.

Is Anybody There? (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Is Anybody There?
Vlerësimi IMDb 6.7 4,818 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 45 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

West Side Story (2021) me Titra Shqip
Fury (2014) me Titra Shqip
Gimme Shelter (2013) me Titra Shqip
Broad Peak (2022) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
The Tunnel (2019) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
Honey (2003) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Samaritan (2022) me Titra Shqip
Monster (2018)
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit