Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2075 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Irreversible (2002) me Titra Shqip

Irreversible (2002) me Titra Shqip

Koha shkatërron gjithçka.May. 22, 2002France93 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Aleksi dhunohet dhe rrihet për vdekje nga një i huaj në një nënkalim të metrosë. Partneri i saj aktual Marcus dhe ish -shoku i saj Pierre vendosin të hakmerren ndaj burrit përgjegjës për barbarinë e pësuar nga gruaja.

Irreversible (2002) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Irréversible
Vlerësimi IMDb 7.4 124,808 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 1,857 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Social Network (2010) me Titra Shqip
Molly’s Game (2017) me Titra Shqip
Titane (2021) me Titra Shqip
Cocktail (1988) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
The Concubine (2012) me Titra Shqip
Elite Squad 2007
Violation (2020) me Titra Shqip
UFO (2022) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip