Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 124 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Inuyashiki (2018) me Titra Shqip

Inuyashiki (2018) me Titra Shqip

Apr. 20, 2018Japan127 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një punonjës në moshë të mesme, Inuyashiki Ichiro, shndërrohet në një kiborg nga një dritë misterioze e bardhë dhe fiton fuqi të jashtëzakonshme. Në të njëjtën kohë dhe në të njëjtin vend, e njëjta gjë ndodh me gjimnazistin e pashëm Shishigami Hiro. Pasi vendos se ai nuk është më njeri dhe për këtë arsye nuk i nënshtrohet më ligjeve dhe moralit njerëzor, Shishigami bëhet një vrasës masiv. Në vend të kësaj, Inuyashiki zemërbutë dhe me natyrë të mirë bëhet një hero ngurrues, i cili shpëton jetën e njerëzve të cilët Shishigami në vend të kësaj dëshiron t’i fshijë. Përplasja mes dy kiborgëve bëhet e pashmangshme.

Inuyashiki (2018) me Titra Shqip
Inuyashiki (2018) me Titra Shqip
Inuyashiki (2018) me Titra Shqip
Inuyashiki (2018) me Titra Shqip
Inuyashiki (2018) me Titra Shqip
Inuyashiki (2018) me Titra Shqip
Inuyashiki (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal いぬやしき
Vlerësimi IMDb 6.6 2,260 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 101 vota

Regjizori

Shinsuke Sato
Regjizori

Aktorët

Noritake Kinashi isIchiro Inuyashiki
Ichiro Inuyashiki
Takeru Satoh isHiro Shishigami
Hiro Shishigami
Kanata Hongo isNaoyuki Ando
Naoyuki Ando
Fumi Nikaido isShion Watanabe
Shion Watanabe
Ayaka Miyoshi isMari Inuyashiki
Mari Inuyashiki
Nayuta Fukuzaki isTakeshi Inuyashiki
Takeshi Inuyashiki
Mari Hamada isMarie Inuyashiki
Marie Inuyashiki
Yuki Saito isYuko Shishigami
Yuko Shishigami
Yusuke Iseya isDetective Hagihara
Detective Hagihara
Moeka Koizumi isAssistant Anchor
Assistant Anchor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spider-Man: No Way Home (2021) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016 me Titra Shqip
From Russia with Love (1963) me Titra Shqip
Apex (2021) me Titra Shqip
Elephant White (2011) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Showtime (2002) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Braveheart 1995
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Terminator Salvation 2009 me Titra Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip