Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Into the Wind (2022) me Titra Shqip

Into the Wind (2022) me Titra Shqip

Feb. 10, 2022Poland108 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ajo u diplomua në një shkollë të mesme prestigjioze në Varshavë dhe hyri në mjekësi në Londër. Ai punon si instruktor kitesurfing në breg të detit, falë të cilit kombinon fitimin e parave dhe pasionin. Ata do të takohen në Hel. Sharmi i pazakontë i djalit e bën vajzën të kalojë kufijtë e saj dhe të hyjë në një botë krejtësisht të panjohur të kitesurfing, muzikë dhe argëtim. Ndjenja që lind mes tyre nuk i pëlqen familjes së saj apo miqve të tij. A është marrëdhënia e Anisë dhe Mihalit mjaft e fortë për të kapërcyer vështirësitë dhe për t’u bërë më shumë se thjesht një dashuri për pushime?

Into the Wind (2022) me Titra Shqip
Into the Wind (2022) me Titra Shqip
Into the Wind (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Pod Wiatr
Vlerësimi IMDb 5.2 884 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 57 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chehre (2021) me Titra Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
The Longest Yard (2005) me Titra Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
Home Sweet Home Alone (2021) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
Wet Woman in the Wind (2016) me Titra Shqip
Miss (2020)
Jai Bhim (2021) me Titra Shqip
Hyena (2015) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip