Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 109 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Into the White (2012) me Titra Shqip

Into the White (2012) me Titra Shqip

Frymëzuar nga historia e vërtetë e Luftës së Dytë Botërore.Mar. 09, 2012NO100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Më 27 prill 1940, gjatë Luftës së Dytë Botërore, një avion britanik dhe një gjerman përfshihen në një duel gjatë një beteje të ashpër në qiellin mbi Norvegji, duke goditur njëri-tjetrin. Tre pilotë gjermanë dhe dy britanikë i mbijetojnë uljeve emergjente përkatëse dhe, nga nevoja, e gjejnë veten duke ndarë të njëjtën shtëpizë gjuetie. Edhe nëse lufta i ka bërë armiq, ata do të duhet të mësojnë të punojnë së bashku për t’i mbijetuar izolimit dhe të ftohtit ekstrem të vendit ku u rëzuan.

Into the White (2012) me Titra Shqip
Into the White (2012) me Titra Shqip
Into the White (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Into the White
Vlerësimi IMDb 7.2 20,468 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 222 vota

Regjizori

Petter Næss
Regjizori

Aktorët

Stig Henrik Hoff isKarl-Heinz Strunk
Karl-Heinz Strunk
Lachlan Nieboer isRichard Thomas Partridge
Richard Thomas Partridge
Rupert Grint isRobin Southey Smith
Robin Southey Smith
Florian Lukas isHorst Schopis
Horst Schopis
David Kross isJosef Auchtor
Josef Auchtor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deadpool 2 2018
The Mitchells vs. The Machines 2021
Caught by a Wave 2021
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
Dry Martina (2018) me Titra Shqip
Private Property (2022) me Titra Shqip
West Side Story (2021) me Titra Shqip
Run Hide Fight (2021)
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Warhunt (2022) me Titra Shqip
The Many Saints of Newark (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit