Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Into the Storm (2014) me Titra Shqip

Into the Storm (2014) me Titra Shqip

Nuk ka qetësi para stuhisë.Aug. 06, 2014USA89 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa një ditë e re fillon në qytetin e Silverton, banorët e tij kanë pak arsye të besojnë se do të jetë diçka tjetër përveçse e zakonshme. Nëna Natyrë, megjithatë, ka plane të tjera. Në harkun kohor të vetëm disa orësh, një sulm i paparë tornadosh të fuqishëm shkatërron Silvertonin. Gjurmuesit e stuhisë parashikojnë se më e keqja është ende për të ardhur, pasi banorët e tmerruar kërkojnë strehim dhe ndjekësit profesionistë të stuhisë vrapojnë drejt rrezikut, duke shpresuar të studiojnë fenomenin nga afër dhe të marrin një fotografi një herë në jetë.

Into the Storm (2014) me Titra Shqip
Into the Storm (2014) me Titra Shqip
Into the Storm (2014) me Titra Shqip
Into the Storm (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Into the Storm
Vlerësimi IMDb 5.8 68,356 vota
Vlerësimi TMDb 6 1,770 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hole (2001) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip
Ghajini (2008) me Titra Shqip
Thunderbolt (1995) me Titra Shqip
Slate (2020) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 3 (2017) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Broken Horses (2015) me Titra Shqip
Dante’s Inferno: An Animated Epic (2010) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit