Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 307 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Into the Deep (2022) me Titra Shqip

Into the Deep (2022) me Titra Shqip

Në det nuk ka kufij.Jul. 31, 2022USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndjek një grua të dëshpëruar për të ikur nga qyteti i saj, ajo takon një të huaj që i premton një arratisje romantike, por kjo rezulton në mashtrim, mosbesim dhe dhunë.

Into the Deep (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Into the Deep
Vlerësimi IMDb 6.3 6 vota
Vlerësimi TMDb 3.4 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Indemnity (2022) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
The Requin (2022) me Titra Shqip
Don 2006 me Titra Shqip
Halloween Kills (2021) me Titra Shqip
Eden Lake (2008) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Big Game (2014) me Titra Shqip
Direct Contact (2009) me Titra Shqip
Akilla’s Escape (2020) me Titra Shqip