Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 196 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip

Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip

Jul. 20, 2012United Kingdom95 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I rritur në lagjet e varfra të ashpra të Rumanisë, Viktori e di vlerën e jetës më shumë se kushdo. Ai është vrasësi i përsosur. Pasi u tradhtua nga të njëjtët njerëz që e bënë atë që është, ai duhet të mashtrojë vetë vdekjen e tij dhe të ikë në Londër. Këtu ai bashkohet me një familje të re gangsterësh ku rregullat e tij vihen përsëri në provë në mes të një lufte të egër për pushtetin e botës së krimit.

Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Interview with a Hitman
Vlerësimi IMDb 6.1 8,969 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 92 vota

Regjizori

Perry Bhandal
Regjizori

Aktorët

Luke Goss isViktor
Viktor
Stephen Marcus isTraffikant
Traffikant
Elliot Greene isYoung Viktor
Young Viktor
Ray Panthaki isAlexandru (as Uriel Emil Pollack)
Alexandru (as Uriel Emil Pollack)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Good on Paper (2021) me Titra Shqip
The Old Guard (2020) me Titra Shqip
Small Engine Repair (2021) me Titra Shqip
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip
Breach 2020 me Titra Shqip
Fireball (2009) me Titra Shqip
A Day to Die (2022) me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
Backcountry (2014) me Titra Shqip
Exiled (2006) me Titra Shqip
Memories of Murder (2003) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip