Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 121 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Intersection (2020) me Titra Shqip

Intersection (2020) me Titra Shqip

Një jetë me kthesa të gabuara. Një shans për ta bërë atë të drejtë.Dec. 01, 2020Australia71 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një mashtrues zbulon se djali i tij është rrëmbyer, ai detyrohet të kërkojë rrugët e Sidneit duke përfunduar një seri të përshkallëzuar sprovash për të qetësuar rrëmbyesin dhe për të shlyer karrierën e tij të mashtrimit.

Intersection (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Intersection
Vlerësimi IMDb 4.4 142 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 4 vota

Regjizori

Aktorët

Matt Doran isJake Galloway
Jake Galloway
Ishak Issa isHeimi Rondstolt
Heimi Rondstolt
Liz Harper isPolicewoman
Policewoman
Cathy Burnside isSusan (2nd unit)
Susan (2nd unit)
Lucy Fry isVictoria Bullham
Victoria Bullham
Daniel Kajtaz isJosh Galloway
Josh Galloway
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
Madhouse (2004) me Titra Shqip
The Little Things (2021) me Titra Shqip
122 2019
Nobody Sleeps in the Woods Tonight (2020) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
The Invasion (2007) me Titra Shqip
30 Days of Night (2007) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Wild Horses (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit