Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 582 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Infinite Storm (2022) me Titra Shqip

Infinite Storm (2022) me Titra Shqip

Mar. 25, 2022Australia97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Udhëtimi i një gruaje për vetë-zbulim dhe kthehet në një përrallë rrëqethëse mbijetese.

Infinite Storm (2022) me Titra Shqip
Infinite Storm (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Infinite Storm
Vlerësimi IMDb 5.9 401 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 7 vota

Regjizori

Aktorët

Naomi Watts isPam Bales
Pam Bales
Lina Kolenko isPam daughter #2
Pam daughter #2
Karin Putrih isBody double Pam
Body double Pam
Eliot Sumner isHiker Will
Hiker Will
Arya Petric isPam daughter #1
Pam daughter #1
Kaja Dolenc isPam's daughter body double #1
Pam's daughter body double #1
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

No Man of God (2021) me Titra Shqip
Burn After Reading 2008 me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Benedetta (2021) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Semper Fi (2019) me Titra Shqip
Avarice (2022) me Titra Shqip
Swan Song (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit