Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2456 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip

Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip

Një burrë. Nje grua. Një milioner. Një propozim.Apr. 07, 1993United States117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Diana (Demi Moore) dhe David Murphy janë dy të porsamartuar shumë të dashuruar dhe shumë borxhlinj. Miliarderi i pjekur, i pashëm dhe cinik John Gage (Robert Redford) e njeh vendin e tyre të ëmbël dhe i ofron çiftit një milion dollarë në këmbim të vetëm një nate me Dianën. Disa hezitime, pastaj kapitullimi. Megjithatë, më vonë, asaj i vjen keq për burrin e saj dhe kërkon divorc. David e kupton gabimin …

Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Indecent Proposal
Vlerësimi IMDb 6 66,677 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 985 vota

Regjizori

Adrian Lyne
Regjizori

Aktorët

Demi Moore isDiana Murphy
Diana Murphy
Woody Harrelson isDavid Murphy
David Murphy
Seymour Cassel isMr. Shackleford
Mr. Shackleford
Billy Connolly isAuction M.C.
Auction M.C.
Rip Taylor isMr. Langford
Mr. Langford
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

The Circus (1928) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
The Courier 2020
Liger (2022) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Obsessed (2014) me Titra Shqip
Bajirao Mastani (2015) me Titra Shqip
Heartsong (2022) me Titra Shqip
Vault (2019) me Titra Shqip
To: Gerard 2020 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit