Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip

In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip

Disa vende kanë mendjen e tyre.Sep. 20, 2019Canada102 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi dëgjuan një fëmijë duke bërtitur për ndihmë nga thellësitë e gjelbra të një fushe të madhe me bar të gjatë, Becky, një grua shtatzënë dhe Cal, vëllai i saj, parkojnë makinën e tyre pranë një kishe misterioze të braktisur dhe në mënyrë të pamatur hyjnë në fushë, duke zbuluar se nuk janë vetëm dhe për ndonjë arsye ata nuk janë në gjendje t’i shpëtojnë një labirinti vegjetal krejtësisht të pandashëm.

In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal In the Tall Grass
Vlerësimi IMDb 5.4 55,183 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 1,726 vota

Regjizori

Aktorët

Patrick Wilson isRoss Humboldt
Ross Humboldt
Harrison Gilbertson isTravis McKean
Travis McKean
Laysla De Oliveira isBecky DeMuth
Becky DeMuth
Avery Whitted isCal DeMuth
Cal DeMuth
Will Buie Jr. isTobin Humboldt
Tobin Humboldt
Rachel Wilson isNatalie Humboldt
Natalie Humboldt
Tiffany Helm isGas Attendant
Gas Attendant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Perfect Storm (2000) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Texas Chainsaw Massacre (2022) me Titra Shqip
Music (2021) me Titra Shqip
Little Ukraine (2022) me Titra Shqip
Hard Hit (2021) me Titra Shqip
Beyond the Lights (2014) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Mixtape (2021) me Titra Shqip