Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 146 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
In the Land of Women (2007) me Titra Shqip

In the Land of Women (2007) me Titra Shqip

Bëhuni gati për të rënëApr. 16, 2007USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një ndarje e keqe me të dashurën e lë atë me zemër të thyer, Carter Webb zhvendoset në Michigan për t’u kujdesur për gjyshen e tij të sëmurë. Pasi atje, ai ngatërrohet në jetën e nënës dhe vajzave që jetojnë matanë rrugës.

In the Land of Women (2007) me Titra Shqip
In the Land of Women (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal In the Land of Women
Vlerësimi IMDb 6.4 31,839 vota
Vlerësimi TMDb 5.86 411 vota

Regjizori

Aktorët

Meg Ryan isSarah Hardwicke
Sarah Hardwicke
Kristen Stewart isLucy Hardwicke
Lucy Hardwicke
Adam Brody isCarter Webb
Carter Webb
JoBeth Williams isAgnes Webb
Agnes Webb
Makenzie Vega isPaige Hardwicke
Paige Hardwicke
Elena Anaya isSofia Buñuel
Sofia Buñuel
Kelsey Keel isTeenage Girl
Teenage Girl
Danielle Savre isTeenage Girl
Teenage Girl
Gia Mantegna isTeenage Girl
Teenage Girl
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Princess Switch: Switched Again (2020) me Titra Shqip
Lovecut 2020
Without Saying Goodbye (2022) me Titra Shqip
A Stork’s Journey (2017) me Dublim Shqip
Ella Enchanted (2004) me Titra dhe Dublim Shqip
Robbing Mussolini (2022) me Titra Shqip
Boon (2022) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip
40: The Temptation of Christ (2020) me Titra Shqip
Pressure (2015) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit