Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 152 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
In the Heart of the Machine (2022) me Titra Shqip

In the Heart of the Machine (2022) me Titra Shqip

Njerëzimi banon në vendet më të papritura.Mar. 18, 2022Bulgaria115 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nxehtësia, hekuri, pluhuri dhe aroma e vajit. Një ditë e zakonshme pune e të burgosurve të sigurisë maksimale do të jetë fatale për të gjithë ata. Ata gjejnë diçka të jashtëzakonshme brenda një prej makinerive dhe një valë e papritur dhembshurie i bën të burgosurit të marrin pengje dhe të bllokojnë hyrjen në punishte dhe të rrezikojnë jetën e tyre, sepse ndonjëherë dëshira për të qenë njeri është më e fortë se instinkti i mbijetesës.

In the Heart of the Machine (2022) me Titra Shqip
In the Heart of the Machine (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal В сърцето на машината
Vlerësimi IMDb 8.2 1,233 vota

Regjizori

Aktorët

Julian Vergov isCaptain Vekilsky
Captain Vekilsky
Hristo Shopov isColonel Radoev
Colonel Radoev
Bashar Rahal isCaptain Kozarev
Captain Kozarev
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Painted Skin (2008) me Titra Shqip
A Sound of Thunder 2005
Chance (2020)
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Plush (2013) me Titra Shqip
Mondocane (2021) me Titra Shqip
Downton Abbey: A New Era (2022) me Titra Shqip
Land (2021) me Titra Shqip
Batman Begins (2005) me Titra Shqip
CQ 2001

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit