Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 156 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
  • Server 2watchsb.com
In the Forests of Siberia (2016) me Titra Shqip

In the Forests of Siberia (2016) me Titra Shqip

Jun. 15, 2016France105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Përpara pafundësisë së Taigës Siberiane, në brigjet e liqenit të ngrirë Baikal, një ekzekutiv Parizian i arratisur nga qyteti, do të gjejë gjithçka që ka ëndërruar ndonjëherë: të përjetojë thellësisht heshtjen, vetminë dhe hapësirën.

In the Forests of Siberia (2016) me Titra Shqip
In the Forests of Siberia (2016) me Titra Shqip
In the Forests of Siberia (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dans les forêts de Sibérie
Vlerësimi IMDb 7 1,170 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 88 vota

Regjizori

Safy Nebbou
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Apollo 13 (1995) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
Under the Open Sky (2021) me Titra Shqip
Big Game (2014) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
Paper Spiders (2021)
Sniper: Ghost Shooter 2016 me Titra Shqip
Making Love 2000 me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Girl Lost (2018) me Titra Shqip
Vault (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit