Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 297 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
In the Forest (2022) me Titra Shqip

In the Forest (2022) me Titra Shqip

Jan. 28, 2022USA83 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Helen dhe vajza e saj Emily shoqërojnë pa dëshirë babanë e Helenit, Stan, në një udhëtim kampingu familjar, duke vozitur thellë në pyll për një përvojë të vërtetë në natyrë, vetëm që pronari i zemëruar i tokës Howard të arrijë dhe t’i detyrojë ata të largohen. Kur RV e tyre ngec, Helen vendos të kërkojë ndihmë, por zbulon një sekret shqetësues në pronën e burrit. Më pas, ajo duhet të luftojë për të mbrojtur familjen e saj dhe të dalë e gjallë nga pylli përpara se të gjuhet.

In the Forest (2022) me Titra Shqip
In the Forest (2022) me Titra Shqip
In the Forest (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal In the Forest
Vlerësimi IMDb 4.2 391 vota
Vlerësimi TMDb 7 4 vota

Regjizori

Hector Barron
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ocean’s Thirteen (2007) me Titra Shqip
Poseidon 2006
Cargo (2017) me Titra Shqip
Matchstick Men (2003) me Titra Shqip
Dark Exorcism (2015) me Titra Shqip
The Love Witch (2016) me Titra Shqip
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
Fracture 2007
Gaia (2021) me Titra Shqip
The Upper Hand (1966) me Titra Shqip
Beyond the Reach (2014) me Titra Shqip
Mile 22 (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit