Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 716 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
  • Server 4fcom
Immortals 2011 me Titra Shqip

Immortals 2011 me Titra Shqip

Zotat kanë nevojë për një hero.Nov. 10, 2011United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I verbuar nga epshi për pushtet, Hyperion (Mickey Rourke), mbreti gjakatar i Titanëve, u ka shpallur luftë perëndive të Olimpit dhe mbarë njerëzimit. Në kërkim të një harku legjendar që do të lejojë të lirojë vëllezërit e tij, të burgosur në shkëmb, me njerëzit e tij ai mbjell terror nëpër fshatrat e Greqisë antike, duke shkatërruar gjithçka dhe duke vrarë këdo që i del përpara, përfshirë prindërit e Tezeut të ri Henry Cavill), i cili zotohet të hakmerret. I edukuar nga mishërimi i Zeusit në tokë (John Hurt) dhe i ndihmuar nga këshillat e priftëreshës vizionare Freda (Freida Pinto) dhe aftësitë e hajdutit Stavros (Stephen Dorff), djali mbledh një grup ndjekësish me të cilët formon një ushtria e gatshme për të ndaluar valën e shkatërrimit dhe për të rivendosur rendin dhe paqen.

Immortals 2011 me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
Titulli origjinal Immortals
Vlerësimi IMDb 6 162,581 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 1,957 vota

Regjizori

Tarsem Singh
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Even Mice Belong in Heaven (2021) me Titra Shqip
Minamata (2020) me Titra Shqip
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Turning Red (2022) me Titra Shqip
Along for the Ride (2022) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit