Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2209 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Illicit Desires (2018) me Titra Shqip

Illicit Desires (2018) me Titra Shqip

Mirë se vini në anën e errëtApr. 03, 2018USA81 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shikimi pas perdes në botën e një prodhuesi lodrash për të rritur. Dhe çfarë bote është! Lakmia dhe tradhtia janë të egra në botën e korporatave të çudirave sensuale, ndërsa një praktikante e re, e re, zyre synon të lëvizë drejt e në krye. Ajo që ajo është e gatshme të bëjë për të arritur atje ku dëshiron të jetë do t’ju vrasë absolutisht. Ndihmon gjithashtu nëse jeni një vrasës psikopate.

Illicit Desires (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Illicit Desires
Vlerësimi IMDb 3.9 205 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 21 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Hot Girls Wanted (2015) me Titra Shqip
Dig Two Graves (2014) me Titra Shqip
Ek Villain (2014) me Titra Shqip
Art of Love (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Frida (2002) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Suburra (2015)
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Citation 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit