Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 98 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz
Identical Love (2021) me Titra Shqip

Identical Love (2021) me Titra Shqip

Aug. 24, 2021USA100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një mjek del vullnetar jashtë vendit, ajo zbulon se binjaku i lezetshëm i ish-të fejuarit të saj është gjithashtu aty. A mund ta dojë ajo për vete dhe të mos e shohë atë si ish-in e saj?

Identical Love (2021) me Titra Shqip
Identical Love (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Identical Love
Vlerësimi IMDb 6.4 245 vota
Vlerësimi TMDb 7 8 vota

Regjizori

Brian Brough
Regjizori

Aktorët

Shae Robins isCharlotte Hudson
Charlotte Hudson
Mason D. Davis isSeth Adkins
Seth Adkins
Scott Christopher isHenry Sallow
Henry Sallow
Shona Kay isMaya Solis
Maya Solis
Brian Brough isEquestrian Guide
Equestrian Guide
Joel Bishop isDr. Lewis
Dr. Lewis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

My Favorite Girlfriend (2022) me Titra Shqip
Brazilian Western (2013) me Titra Shqip
Front of the Class (2008) me Titra Shqip
Down by Love (2016) me Titra Shqip
Porto (2017) me Titra Shqip
Help (2021) me Titra Shqip
Imagine Me & You (2005) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
The One I Love (2014) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Einstein and Eddington (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit