Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 183 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip

Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip

Kiss Your Nuts MirupafshimMar. 29, 2006USA91 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Epoka e akullit po përfundon: kur Diego, Manny dhe Sid kuptojnë se i gjithë akulli i shkrirë do të derdhet në luginën e tyre, ata kërkojnë një mënyrë për t’i shpëtuar përmbytjes dhe për të shpëtuar kafshët e tjera …

Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Ice Age: The Meltdown (2006) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Ice Age: The Meltdown
Vlerësimi IMDb 6.8 269,692 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 8,067 vota

Regjizori

Aktorët

Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Seann William Scott isCrash (voice)
Crash (voice)
Josh Peck isEddie (voice)
Eddie (voice)
Jay Leno isFast Tony (voice)
Fast Tony (voice)
Will Arnett isLone Gunslinger Vulture (voice)
Lone Gunslinger Vulture (voice)
Chris Wedge isScrat (voice)
Scrat (voice)
Peter Ackerman isDung Beetle Dad (voice)
Dung Beetle Dad (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Forbidden Kingdom (2008) me Titra Shqip
Kong: Skull Island 2017 me Titra Shqip
Lilo & Stitch (2002) me Dublim Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
Luck (2022) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Trolls Holiday in Harmony (2021) me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Time Trap (2017) me Titra Shqip
Apollo 10½: A Space Age Childhood (2022) me Titra Shqip