Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016) me Titra Shqip

Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016) me Titra Shqip

Mar. 19, 2016USA25 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një nënë zogjsh prehistorike e dhimbshme ia beson Sidit vezën e saj të çmuar, që do të çelet së shpejti. Kur ajo ua rekomandon fqinjëve të saj, biznesi lulëzon në shërbimin e tij të ri të vezëve. Megjithatë, lepurushi pirat i poshtër, Squint, i cili po kërkon hakmarrje ndaj tufës, vjedh, kamuflon dhe fsheh të gjitha vezët. Edhe një herë, me vëllain binjak të Squint që ndihmon, Manny, Diego dhe pjesa tjetër e bandës vijnë në shpëtim dhe nisen në një mision të guximshëm që kthehet në gjuetinë e parë të vezëve të Pashkëve në botë.

Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016) me Titra Shqip
Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016) me Titra Shqip
Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016) me Titra Shqip
Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016) me Titra Shqip
Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ice Age: The Great Egg-Scapade
Vlerësimi IMDb 5.9 3,347 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 377 vota

Regjizori

Aktorët

Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Taraji P. Henson isEthel (voice)
Ethel (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Jennifer Lopez isShira (voice)
Shira (voice)
Gabriel Iglesias isCholly Bear (voice)
Cholly Bear (voice)
Wendy Williams isCondor Mom (voice)
Condor Mom (voice)
Lili Estefan isGladys Glypto (voice)
Gladys Glypto (voice)
Blake Anderson isClint (voice)
Clint (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dragon Hunters (2008) me Dublim Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Transformers 2007
Gintama (2017) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
OSS 117: From Africa with Love (2021) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Kung Food (2018) me Titra Shqip
In the Forests of Siberia (2016) me Titra Shqip