Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 221 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip

Nuk do ta besoni akullin tuaj!Jun. 26, 2009USA94 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Personazhet me fat të dy kapitujve të mëparshëm janë kthyer – mamuthi Manny, smilodon Diego, përtaci Sid dhe budallai Scrat me lisin e tij – dhe këtë herë ata do të duhet të merren me “djemtë e mëdhenj” të së kaluarës: dinosaurët. .

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
Vlerësimi IMDb 6.9 237,001 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 6,702 vota

Regjizori

Aktorët

Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Simon Pegg isBuck (voice)
Buck (voice)
Seann William Scott isCrash (voice)
Crash (voice)
Josh Peck isEddie (voice)
Eddie (voice)
Chris Wedge isScrat (voice)
Scrat (voice)
Karen Disher isScratte (voice)
Scratte (voice)
Kristen Wiig isPudgy Beaver Mom (voice)
Pudgy Beaver Mom (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
The Witcher: Nightmare of the Wolf (2021) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Attraction (2017) me Titra Shqip
Send It! (2021) me Titra Shqip
Big Game (2014) me Titra Shqip
The Matrix Resurrections 2021 me Titra Shqip
Planes (2013) me Dublim Shqip
Mortal Kombat 2021
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
The House (2022) me Titra Shqip