Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 181 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip

Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip

Fundi i botës është vetëm maja e ajsbergut.Jun. 27, 2012USA88 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Manny, Diego dhe Sid hyjnë në një tjetër aventurë pasi kontinenti i tyre është larguar. Duke përdorur një ajsberg si anije, ata ndeshen me krijesa detare dhe luftojnë piratët ndërsa eksplorojnë një botë të re.

Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
Ice Age: Continental Drift (2012) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Ice Age: Continental Drift
Vlerësimi IMDb 6.5 202,569 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 6,253 vota

Regjizori

Steve Martino
Regjizori

Aktorët

Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Seann William Scott isCrash (voice)
Crash (voice)
Josh Peck isEddie (voice)
Eddie (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Jennifer Lopez isShira (voice)
Shira (voice)
Peter Dinklage isCaptain Gutt (voice)
Captain Gutt (voice)
Wanda Sykes isGranny (voice)
Granny (voice)
Keke Palmer isPeaches (voice)
Peaches (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Poseidon 2006
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
The Water Man (2021)
Dragon Hunters (2008) me Dublim Shqip
Year One (2009) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid (2021) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip