Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 445 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip

Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip

Një hap i vogël. Një rrëmujë gjigante.Jun. 23, 2016Australia95 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
1 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndjekja epike e lisit gjithnjë të pakapshëm e çon Skratin në univers, ku ai rastësisht vë në lëvizje një sërë ngjarjesh kozmike që do të transformojnë dhe kërcënojnë të gjithë botën akullnajore ku ai jeton. Për të shpëtuar veten, Sid, Manny, Diego dhe pjesa tjetër e miqve të tyre duhet të lënë strofullat e tyre dhe të nisin një udhëtim, të mbushur me komedi dhe aventura, në toka të reja ekzotike.

Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Ice Age: Collision Course
Vlerësimi IMDb 5.7 62,991 vota
Vlerësimi TMDb 6 3,639 vota

Regjizori

Galen T. Chu
Regjizori

Aktorët

Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Seann William Scott isCrash (voice)
Crash (voice)
Josh Peck isEddie (voice)
Eddie (voice)
Simon Pegg isBuck (voice)
Buck (voice)
Keke Palmer isPeaches (voice)
Peaches (voice)
Jennifer Lopez isShira (voice)
Shira (voice)
Neil deGrasse Tyson isNeil deBuck Weasel (voice)
Neil deBuck Weasel (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Monster Run (2020) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip
Cutthroat Island (1995) me Titra Shqip
Luca (2021) me Titra Shqip
Merlin and the War of the Dragons (2008) me Titra Shqip
Uncharted (2022) me Titra Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Prometheus (2012) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
Dinosaur (2000) me Dublim Shqip