Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip

Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip

Pse jam unë në listën e babagjyshit? Pse? Pse?Nov. 24, 2011USA26 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Sid shkatërron aksidentalisht shkëmbin e Krishtlindjeve të Manny-t dhe përfundon në listën e keqe të Santa, ai drejton një kërkim gazmor në Polin e Veriut për t’i rregulluar gjërat dhe përfundon duke i bërë gjërat shumë më keq. Tani i takon Manny-t dhe posedimit të tij parahistorik të bashkohen dhe të ruajnë Krishtlindjet për të gjithë botën!

Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip
Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip
Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip
Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip
Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip
Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ice Age: A Mammoth Christmas
Vlerësimi IMDb 6.5 10,154 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 492 vota

Regjizori

Karen Disher
Regjizori

Aktorët

Billy Gardell isSanta (voice)
Santa (voice)
Ray Romano isManny (voice)
Manny (voice)
John Leguizamo isSid (voice)
Sid (voice)
Queen Latifah isEllie (voice)
Ellie (voice)
Denis Leary isDiego (voice)
Diego (voice)
Seann William Scott isCrash (voice)
Crash (voice)
Josh Peck isEddie (voice)
Eddie (voice)
Ciara Bravo isPeaches (voice)
Peaches (voice)
T. J. Miller isPrancer (voice)
Prancer (voice)
Judah Friedlander isHead Mini Sloth
Head Mini Sloth
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Dinosaur (2000) me Dublim Shqip
Avengers Confidential: Black Widow & Punisher (2014) me Titra Shqip
The Stranger in Our Bed (2022) me Titra Shqip
Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Safety 2020
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
Super Bear (2019) me Titra Shqip
Brothers (2015) me Titra Shqip
A Christmas Prince (2017) me Titra Shqip
My Babysitter the Superhero (2022) me Titra Shqip
Toy Story (1995) me Dublim Shqip