Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 524 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
I Want You Back (2022) me Titra Shqip

I Want You Back (2022) me Titra Shqip

Ish-ët e tyre kanë ecur përpara. Ata jo.Feb. 10, 2022USA111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Peter dhe Ema menduan se ishin në greminën e momenteve më të mëdha të jetës – martesa, fëmijët dhe shtëpitë në periferi – derisa partnerët e tyre përkatës i hodhën. Të tmerruar kur mësuan se dashuritë e jetës së tyre tashmë kanë vazhduar, Piteri dhe Ema hartojnë një plan gazmor për të rifituar ish-et e tyre me rezultate të papritura.

I Want You Back (2022) me Titra Shqip
I Want You Back (2022) me Titra Shqip
I Want You Back (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Want You Back
Vlerësimi IMDb 6.9 11 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 25 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paul Dood’s Deadly Lunch Break (2021) me Titra Shqip
Fucking Berlin (2016) me Titra Shqip
Spoiled Brats (2021) me Titra Shqip
Chateau Christmas (2020) me Titra Shqip
Plan B (2021) me Titra Shqip
Slumber Party Massacre (2021) me Titra Shqip
Mean Girls (2004) me Titra Shqip
Studio 666 (2022) me Titra Shqip
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
Ghostbusters (2016) me Titra Shqip
Betrayed 1988
The Getaway King (2021) me Titra Shqip