Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 107 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
I Spy (2002) me Titra Shqip

I Spy (2002) me Titra Shqip

Qëndrimi takohet me spiunazhin.Oct. 31, 2002USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur qeverisë amerikane i vjedhin një avion të padukshëm-prototip, spiunazhi vihet në veprim për rikthimin e tij. Me mision niset një spiun i sprovuar, por ajo që ai nuk pret është të bashkohet me një kampion boksi, mendjemadh dhe qesharak, për të kapur një nga tregtarët më të suksesshëm të armëve në botë.

I Spy (2002) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Spy
Vlerësimi IMDb 5.4 51,215 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 773 vota

Regjizori

Betty Thomas
Regjizori

Aktorët

Eddie Murphy isKelly Robinson
Kelly Robinson
Owen Wilson isAlexander Scott
Alexander Scott
Keith Dallas isLunchbox
Lunchbox
Crystal Lowe isBeautiful Girl
Beautiful Girl
Gary Cole isCarlos
Carlos
Bill Mondy isMcIntyre
McIntyre
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Showtime (2002) me Titra Shqip
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008
The Green Inferno (2013) me Titra Shqip
A Burlesque on Carmen (1915) me Titra Shqip
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
Circumstances 3 (2022) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit