Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 542 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
I Came By (2022) me Titra Shqip

I Came By (2022) me Titra Shqip

Aug. 19, 2022United Kingdom110 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një artist i ri grafiti rebel, i cili synon shtëpitë e elitës së pasur, zbulon një sekret tronditës që e çon atë në një udhëtim duke rrezikuar veten dhe njerëzit më të afërt.

I Came By (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal I Came By
Vlerësimi IMDb 6 4,484 vota
Vlerësimi TMDb 6.275 91 vota

Regjizori

Babak Anvari
Regjizori

Aktorët

George MacKay isToby Nealey
Toby Nealey
Percelle Ascott isJameel 'Jay' Agassi
Jameel 'Jay' Agassi
Kelly Macdonald isLizzie Nealey
Lizzie Nealey
Hugh Bonneville isHector Blake
Hector Blake
Varada Sethu isNaserine 'Naz' Raheem
Naserine 'Naz' Raheem
Frances Ashman isDS Ella Lloyd
DS Ella Lloyd
Anthony Calf isSuperintendent William Roy
Superintendent William Roy
Paddy Wallace isC.I.D Officer Jeff
C.I.D Officer Jeff
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Natasha 2007
The 11th Commandment (1986) me Titra Shqip
Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Spy Game (2001) me Titra Shqip
The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
Red Notice (2021) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Happy Suicide (2022) me Titra Shqip
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
Superhost (2021) me Titra Shqip